Bilgi Güncelleme

Sisteme giriş yaptıkdan sonra dilediğiniz zaman sağ üst köşede bulunan "Üyelik Bilgilerim" linkini kullanarak güncelleme sayfasına ulaşabilirsiniz. Bu bölümde 3 başlık bulunur.

1- Üyelik Bilgilerim: Üyelik bilgilerinizi güncelleme imkanı sunar.

2- Adres Bilgilerim: Teslimat ve Fatura adreslerinizi güncelleme, yeni adres ekleme ve geçerliliği kalmamış adreslerinizi silme olanağı sunar. (Daha önceki alışverişlerinizde kullanmış olduğunuz adreslerin silinmesine sistemimiz izin vermemektedir)

    
a- Teslimat Adresi: Siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz adresi yazınız. Birden fazla teslimat adresi girişi yapabilir ve siparişlerinizin dilediğiniz adrese teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Adreslerinize bir isim vererek adres yönetiminizi kolaylaştırabilirsiniz. (Evim, İşim, Yazlığım gibi)

    
b- Fatura Adresi: Faturanızın iş yerinizin adına kesilmesini istiyorsanız "Adres Tipi" kısmında lütfen "Kurumsal" seçeneğini seçiniz. Bu durumda Vergi Dairesi ve Vergi No alanlarını da doldurmanız gerekmektedir. Ayrıca bireysel kullanıcı olarak faturanızın farklı adrese teslim edilmesini istiyorsanız yeni bir adres girişi yapıp faturanızın bu adrese gönderilmesini sağlayabilirsiniz. 

Adres ekleme, güncelleme ve silme işlemlerinizi sipariş verdiğinizde teslimat bilgileri adımından da gerçekleştirebilirsiniz.

3- Şifre Değiştirme: Gerek duyduğunuzda şifrenizi değiştirme olanağı sunar. Önce eski şifrenizi giriniz. Daha sonra yeni şifrenizi yazınız ve ilgili alana yeni şifrenizin aynısını ikinci kez yazarak "Şifremi Güncelle" butonuna basınız. Şifrenizin en az 5 karakter uzunluğunda olması gerekmektedir.