Satış Ortağımız Olun

Satış Ortaklığı'nın Amacı Nedir?

Cup' un marka bilinirliğinin artırmasına ve daha çok kişiye ulaşmasına katkıda bulunabilecek, nitelikli içeriğe sahip partner web siteleri ile her iki taraf için de uzun vadeli bir ortaklık oluşturmaktır.

Nasıl "Satış Ortağı" Olunur?

"Satış Ortağı" olabilmek için öncelikli olarak bir web sitesine sahip olunmalıdır. Başvuru formu doldurulduktan sonra başvuru formunda belirtilen web sitesinin uygunluğu (web sitesi; genel ahlaka uygun olmalı, suç sayılabilecek unsurları barındırmamalı, dini veya siyasi içerik taşımamalıdır) tarafımızca kontrol edilir. Onaylanan web sitesi için geri dönüş yapılarak ilgili kişiden hak edilen ödemelerin yapılabilmesi için banka ve vergi hesap bilgileri istenecektir. Bütün süreçler tamamlandığında "Satış Ortaklığı" anlaşması başlatılacaktır.

Satış Ortaklığı için Sitenizde Ne Yapmalısınız?

"Satış Ortaklığı"nda aşağıdaki yöntemlerden en az birini sitenizde uygulamanız gerekmektedir.

1. Sitenizde bir veya daha fazla sayfada bannerlarımızı göstermek
2. Bir veya daha fazla ürünü rasgele gösteren özel ürün tanıtım bannerlarını sayfalarınıza eklemek

Nasıl Takip Ediyoruz?

Yukarıdaki yöntemlerden biri ile sitemize gelen ziyaretçi, bir hafta içerisinde "Cup"a üye olursa üyelik bilgilerine sitenizden geldiğini belirten özel bir kod eklenecek ve üye olduğu andan itibaren 365 gün boyunca sizin adınıza takip edilecektir. Böylece, üyenin 365 gün boyunca yaptığı tüm alışverişlerden kazanacağınız yüzdeler hesabınıza işlenecektir.

Nasıl Takip Edebilirsiniz?

Üye girişi yaptıktan sonra sağ üst kısımdaki "Davetli Listem" linkine tıklayarak sitenizden gelen üyeleri ve bu üyelerin siparişlerinden kazandığınız yüzdeleri, sitenizde yayınladığınız bannerlerin gösterim ve tıklanma sayılarını ve -eğer varsa- davet ettiğiniz üyelerden kazandığınız "Ekstra Cup Bonus"larınızı -üyelerin özel bilgileri hariç- görüntüleyebilirsiniz.

Nasıl Kazanacaksınız?

Yukarıdaki yöntemlerden biri ile sitemize gelen ziyaretçi, bir hafta içerisinde "Cup" a üye olursa 365 gün boyunca yapacağı alışverişlerin net tutarı üzerinden aşağıda açıklandığı şekilde kazanç sağlayacaksınız:

1- Havale ile satışlarda; Alışverişin net tutarı (havale indirimi, kargo ücreti ve eğer kullanılmışsa " Cup Bonus" toplamdan düşülerek) üzerinden % 3 kazanacaksınız.

2- Kredi kartı ile peşin veya taksitli satışlarda;Alışverişin net tutarı (taksitli satışlardaki banka komisyonu, kargo ücreti ve eğer kullanılmışsa "Cup Bonus" satış toplamdan düşülerek) üzerinden % 3 kazanacaksınız.

Ödeme Nasıl Yapılacak?

1- Sitenizden gelerek "Cup" a üye olan ziyaretçilerden kazandıklarınız;Kazandığınız komisyon miktarı 30 YTL'ye ulaştığında, vergi mükellefi olan "Satış Ortağı"na fatura karşılığı, fatura kesemeyen "Satış Ortağı"na ise vergi ve kesintiler düşülerek Gider Pusulası karşılığı ödeme yapılır. Ödemeler başvuru sırasında alınmış olan banka hesap numaralarına havale edilir.

2- Sitemize davet ettiğiniz arkadaşlarınızdan veya üyelerinize çıkardığınız davetiyelerden kazandığınız "Ekstra Cup Bonus"lar; Sadece site ortaklarını (Diğer site üyelerini kapsamaz) kapsayacak şekilde; kazanılan "Ekstra Cup Bonus"lar da satış ortaklığı kapsamında belirtildiği gibi ödenecektir. Kazanılan "Ekstra Cup Bonus"ların ödeme şekli sadece satış ortakları için "Satış Ortaklığı" kapsamına alınır ve o şekilde değerlendirilir.